Güzelliginize güzellik katar

0 (246) 232 31 33 - 0 (553) 444 44 60

Eva Güzellik Merkezi

Güzelliginize güzellik katar.
Eva Güzellik Salonumuz 1 Haziran 2013 Tarihinde Resmi Olarak Hizmete Girmiştir.
Yeni Bir Güzellik Salonu Olmasına Rağmen Her Daim Kaliteli Hizmet Veren, Önceliği Müşteri
Memnuniyeti Olan Sürekli Yeniliğe Açık Bir İşletmedir.Hijyen Konusu En İnce Ayrıntısına Kadar Düşünülmüştür.

Müşterilerimize İkram Ve İçecek Hizmetimiz İle Samimi Bir Ortam Da Hizmet Sunarak Müşterilerimizin Salonumuzdan Memnun Ayrılmasını Sağlamak Bizim İçin Önemlidir. Personelimiz En İyi Şekilde Hizmet Verebilmek İçin Her Türlü Eğitime Katılmış Ve Katılmayada Devam Etmektedir.Salonumuzda Çağın En Son Teknolojisi İle Donatılmış Başarılı Sonuçlar Gösteren Ve Sonuç Garantisi Sunan Lazer Epilasyon Cihazı Kullanılmaktadır.Cilt Bakımın Da İse Dünya Markası Olan Anubis Cilt Bakım Ürünleri Kullanılırken,Hijyen Açısından Kişiye Özel Sünger Uygulanmaktadır.. Ve Dünya Markası Anubisin Cilt Bakım Ve Spa Ürün Bayiliği Isparta’da Yanlızca Eva Güzellik Salonumuza Verilmiştir.

1Haziran 2013 tarihinde Isparta da hizmete açılmış olan EVA GÜZELLİK SALONUMUZ , Siz değerli müşterilerimizin yoğun ilgi ve memnuniyeti ile kısa zamanda kurumsallaşarak İkinci Şubesi’ni Antalya bölgesinde Hizmet vermek üzere ,Kaş ilçesinin göz bebeği Kalkan beldesinde 13 Nisan 2013 tarihinde isim hakkı verilmek suretiyle, Güzellik uzmanımız Sayın Tuğba Karsak hanımefendi Tarafından hizmete açılmıştır..

Kendisine ve çalışanlarına üstün başarılar diler,Siz Saygı değer müşterilerimize Alâkanız dan ötürü Teşekkür ederiz.. ISPARTA EVA GÜZELLIK SALONU İŞLETMECİSİ GÜZELLIK UZMANI HÜLYA AKTAŞ

Duru, prüzsüz, canlı bir tene kim sahip olmak istemez ki…

Ekip olarak vizyonumuz; Sağlık, Güzellik ve Estetik sektöründeki son teknoloji donanımlarımız ve zengin tecrübemizi, titizliğimiz ve hizmetlerimizdeki kalitemizle birleştirerek, kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir ekip olmak ve beklentilerin üzerinde hizmet sağlamaktır.
Müşterilerimizin sağlığı, güzelliği ve estetiği için değer sağlamak amacıyla, gerekli unsurlara uygun kalitede hizmet sunmaktır.