Güzelliginize güzellik katar

0 (246) 232 31 33 - 0 (553) 444 44 60

mlsincelme_1284937020,

Cilt Yenileme

Cilt Yenileme Nedir ;

Özel olarak hazırlanan krem ve serumların içinde bulunan vitamin, aminoasit ve proteinlerinin cilde uygulanmasıdır. Cilt Yenileme için iğneden çekinen hastalar için bu yöntem tercih edilir.

Cilt Yenileme Nasıl Yapılır

Cilt Yenilemeye başlamadan önce cilt temiz hale getirilir. Hastanın cildi boyundan başlayarak yüze doğru temizlenir. Cildin gözeneklerinin açılması özel ilacın gözeneklerden içeri girmesi için gereklidir.
Hazırlanan jel karışım elektrik akımları ile ciltte açılan gözeneklerin içine girer. Alet ciltten çekilince gözenekler tekrar kapanır. Böylelikle cildin yağ dokularına kadar ulaşan jel faydalı etkiler yaratır.
Cilt Yenileme için ilaç hazırlanırken her bölgeye ayrı jel hazırlanır. Saç derisi ve selülit ayrı hastalıklar olduğu için hazırlanan kremlerinde ayrı olması gerekir.
Cilt Yenileme işlemi vücuda haftada bir kere uygulanır. Cilt kesinlikle temiz ve ölü tabakasından arınmış olmalıdır. Bunun için hastanın cildini keselemesi daha uygundur. Ölü hücrelerden arınmış cilde ilaçlı jelin etki etmesi kolaylaşır. İğnesiz cilt yenileme yüz bölgesine ayda bir kez uygulanır. Fakat ciltteki kusurlar fazla ilerlemişse 15 günde bir kere uygulama yapılabilir.
İğneden çekinen veya morluk istemeyen kişiler için Cilt Yenileme işlemi çok idealdir. Cilt Yenileme sayesinde cilt üzerinde 5-10 yaş arası gençleşme sağlanır.
Sadece yüz bölgesine değil, boyun, bacak, eller, basen ve karın bölgesine de Cilt Yenileme uygulanabilir.

No Comments

Yorum Yap