Kalıcı Eyeli̇ner
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Kalıcı Eyeliner
Kalıcı Eyeliner

Günümüzden 5000 yıl önce eski Mısırlıların kalıcı makyaj yaptıkları bilinmektedir. Kalıcı makyajın tıbbi adı ‘intradermal-pigmentasyon’dur. Kalıcı makyajda kullanılan makineler,dövmeden farklıdır.Ayrıca iğnesi çok incedir ve mürekkep yerine pigment enjeksiyonu yapılır.

Permanant make up yani kalıcı makyaj doğal pigmentleri cildin üzerine yerleştirme sanatıdır. Tamamen doğal mineral ve bitki pigmentlerinin mükemmel bileşiminden elde edilir. Kesinlikle yan etkisi yoktur.
Kalıcı makyajda kullanılan bu boyaların renkleri tamamen bitkisel içerikli olup hiç bir kimyasal madde içermemektedir. Kullanılan bu boyalar %100 bitkisel olduğundan cilde hiçbir zarar vermemektedir..Kalıcı makyaj kapalı kutularda saklanarak tek kullanımlık VE steril iğnelerle kişiye özel olarak doğal mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına enjekte edilme işlemidir. Kişiye özel iğneler kullanıldığı için hastalık bulaşma riski kesinlikle ortadan kalkmış olur.

UYGULAMA NASIL YAPILIR:

kas-dizayn-2Kalıcı makyaj uygulaması iki seans yapılır. İlk seansta istenilen şekil verilir ve kişi 20 gün sonra rötuş için çağrılır.rötuş için ayrıca ödeme alınmaz.Ardından bu çizgilerin üzerinden istenilen şekil sabitleştirilir. İşlem bittikten sonra da uygulama yapılan yere antiseptik bir pomat sürülür. Pomat kullanımı birkaç gün daha sürdürülür.