Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon teknolojinin getirdiği yeni epilasyon yöntemlerinden birisidir. Lazer epilasyon , istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır.

İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon çok uzun yıllardır uygulanan bir kıl yok etme tekniğidir. Her türlü kılda uygulanabilmekle birlikte günümüzde laser epilasyonun yaygınlaşması ile daha çok laser epilasyondan yanıt alamayan ince, açık renkli veya beyaz kılların yok edilmesinde kullanılmaktadır. Kılın köküne ve kıl şaftına yakın yerleşimli deri kök hücrelerine direkt yakıcı etkisi nedeniyle iğneli epilasyonda sonuçlar kalıcıdır.

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner

Günümüzden 5000 yıl önce eski Mısırlıların kalıcı makyaj yaptıkları bilinmektedir. Kalıcı makyajın tıbbi adı ‘intradermal-pigmentasyon’dur. Kalıcı makyajda kullanılan makineler,dövmeden farklıdır.Ayrıca iğnesi çok incedir ve mürekkep yerine pigment enjeksiyonu yapılır.

Kalıcı Dudak Kontür

Kalıcı Dudak Kontür

Dudaklarınıza daha dolgun ve renkli görünüm verebilirsiniz Dudaklarınızdaki renk dengesizlikleri şekil bozuklukları giderilerek kusursuz bir görünüm sağlar..

Dövme Silme

Dövme Silme

Lazerle dövme silme işlemi, özel lazer cihazları yardımı ile dövme olan alana lazer ışınlarının atılması ve var olan boyaların yakılması ile yapılır.

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting nedir? Kirpik Lifting , kirpiklerin belirli bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık kalmasını sağlayan kozmetik işlemdir.

Kaş Tasarımı Bıyık Depilasyon

Kaş Tasarımı Bıyık Depilasyon

Kaşlar, yüzün çerçevesini oluştururlar. Birkaç hızlı dokunuşla gözü “kaldırmak” kolaydır. Güzellikleriyle ünlü bir çok kadın, kendilerine özgü ve farklı olan kaşlarıyla tanınırlar.

Cilt Yenileme

Cilt Yenileme

Özel olarak hazırlanan krem ve serumların içinde bulunan vitamin, aminoasit ve proteinlerinin cilde uygulanmasıdır. Cilt Yenileme için iğneden çekinen hastalar için bu yöntem tercih edilir.

Dermapen

Dermapen

Dermapen, cildin değerli üst tabakası epidermise zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden uygulanan bir yöntem. Geçmişi antik Çin tarihine kadar uzanan ve Çin prenseslerine uygulanan mikroiğne sisteminin modern tıp ile birleştirilmiş hali dermapen uygulaması, özellikle yüz, el ve boyun bölgelerinde kullanılıyor.

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Cildinizin derinlemesine temizlenmesi, ışıldaması ve gençleşmesi için düzenli olarak cilt bakımı yaptırmalısınız. Femi Güzellik Salonu’nda cildinize gereken önem veriliyor. Uygulama kısaca şöyle: Cilt önce temizleniyor, sonra tonikle siliniyor, buhar ve siyah nokta temizliğinin hemen ardından cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun maskeler uygulanıyor.

Karbon Peeling

Karbon Peeling

Karbon peeling bir cilt soyma işlemi değildir burada adı geçen lazer ile peeling cildinin soyulmasını istemeyenler için ayrıca cildin altına lazer ışınları ulaştırarak cildin sorunlarını gideren ciltte hasar yaratmadan günlük hayattan alıkoymadan uygulanan bir lazerdir.

Manikür - Pedikür

Manikür - Pedikür

Manikür elleri ve tırnakları temiz ve bakımlı göstermek için yapılır. Temizleme, tırnaklara şekil verme, el masajı, ölü derinin düzeltilmesi ve oje sürülmesi aşamalarını içerir. Pedikür de manikür gibi ayak ve ayak tırnaklarını temiz ve bakımlı göstermek için yapılır. Temizleme, tırnaklara şekil verme, ayak masajı, ölü derinin düzeltilmesi ayrıca topukları ponza yardımıyla temizleme, batık ve nasır problemi varsa hijyenik bir şekilde alınması ve oje sürülmesi aşamalarını içerir.